Mütevelli Heyeti Üyesi Doç. Dr. Cahit Bağcı Gürcistan Maarif Okulları'nı Ziyaret Etti

18.11.2017

Türkiye Maarif Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Doç. Dr. Cahit Bağcı Gürcistan Tiflis Maarif Okullarını ziyaret ederek çeşitli temaslarda bulundu. 

Okulun öğretmen ve öğrencileri ile biraraya gelen Cahit Bağcı, Vakfımızın misyonuna ve vizyonuna işaret eden bir konuşma yaptı. Öğrencilerin sınıf içi etkinliklerine eşlik etti ve okul-aile birliği ile fikir alışverişinde bulunarak tavsiyelerini aldı. Doç. Dr. Cahit Bağcı, Türkiye Maarif Vakfı'nın okullarının hem Gürcistan'da hem de diğer ülkelerde uluslararası yüksek standartlarda bir okul markası olması için tüm çalışanların azimle gayret gösterdiğini ve bunun kısa bir süre içerisinde başarılacağını aktardı. Vakfımızın ileriye dönük yatırımları çerçevesinde, Gürcistan Ülke Direktörü Selçuk Baş ile saha çalışmaları ve alan incelemelerinde bulundu. 

Çalışma ziyareti çerçevesinde, Türkiye Maarif Vakfı Heyeti T.C. Tiflis Büyükelçiliğini ziyaret ederek, Maslahatgüzar Muteber Kılıç Hanımefendi ile görüşme gerçekleştirdi. Akabinde, Gürcistan'da faaliyet gösteren Türk kurum ve kuruluşları, STK'lar ve iş çevreleri ile görüş alışverişinde bulunuldu.

BENZER HABERLER

Video Title